Karadeniz Lezzeti

 

trabzon peynirKaradeniz Lezzeti Ailesinden Merhaba...

Hemen Hemen 81 ilimizden %75 inin Karadeniz bölgesine karşı bir merakı, ilgisi vardır. Uçsuz bucaksız yeşilliklerle dolu doğası ile Karadeniz’in insanı kendine çeken değişik bir havası var. Yeşilin maviyle kucaklaştığı bir yerdir Karadeniz. Bu denli kendine has doğa güzelliklere sahip bir başka yöre bulmak epey zordur…

Yaylaları, yazın o mis kokulu havasıyla insanı kendine hayran bırakmayı o kadar iyi biliyor ki. Tek bir gün orada kalmanız yetmiyor, daha uzun süre kalmak istiyorsunuz. Yediğiniz yemeklerin bile tadı farklı oluyor. Hatta kimi zaman akrabalarımız orada ise onlardan yöresel lezzetleri getirtip sofamızı şenlendiriyoruz. Uzunca bir süre tatları damağınızda kalıyor.

Çayıyla, Fındığıyla, Kuymağıyla, Tereyağıyla hatta Vakfıkebir ekmeğiyle bile bir başkadır Karadeniz. Hani “Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır” derler ya; tattığınız yemekler de sizde o hissi uyandırır.. İşte bu tarif edilemez histen yola çıkarak sizler için Karadeniz’e seyahat edemediğiniz zaman biz, sizlere Karadeniz’in eşsiz lezzetlerini ayağınıza getirtiyoruz.

 

 

 

 

SEPET

Sepetiniz boş

KÖYLÜM ŞARKÜTERİ

Müşteri memnuniyetini ve güler yüzlü hizmeti birinci sırada tutan kurumumuz, “dolaysız, dürüst, sonuçlara birlikte sahip çıkma” olgularını kendi bünyesinde özümseyerek çok uzun yıllar sizlerin yanında olmayı hedefleyerek, her geçen gün sizlerin beğenisine sunduğu doğal ürünlerini sizlere daha da yakın hale getirmeye devam edecektir.

Bizi Takip Edin

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Gülbaharhatun Mah. İnönü Cad. No:99/A Ortahisar  TRABZON

+90 (462) 999 72 30

siparis@karadenizlezzeti.com

GALERİ

© 2018 Köylüm Şarküteri. Tüm Hakları Saklıdır. ProPos Yazılım